Tüylerden kurtulun : Tüy Dökücü Kremle Cildinizi Nemlendirin

Her şey zamanla alakalı aslında. Her şeye ne kadar zaman ayırabiliyorsunuz ve zamandan tasarruf etmeyi ne kadar başarabiliyorsunuz ya da size zaman kazandıran uygulamaları ne kadar sıklıkla tercih ediyorsunuz?

Hayat hızlı, yapılacak çok şey var, günler kısa, zaman yetmiyor. İnsan bazen hiçbir şey yapmama lüksünü istiyor, evet her zaman yapılacak bir şeyler illaki vardır ve bunlar hiç bitmez. Ev, iş derken aslında en büyük hatayı, kendimize ayırdığımız zamandan kısarak yapıyoruz. Ev-iş arasında mekik dokurken, kendi ihtiyaçlarımızı, bakım ritüellerimizi görmezden geliyoruz. Neden peki? Uzun geliyor, zor geliyor, erteliyoruz.  Oysaki ertelemeden, zamanı kısaltarak aynı uygulamaları yapsak güzel olmaz mıydı?

Evdeki işlerinize ya da işteki koşturmanıza yardımcı olamayız belki; ama kişisel bakımınıza harika bir dokunuş yapabiliriz. Hem tüylerinizden kurtulmanızı sağlayacak, hem de cildinizi nemlendirecek harika bir önerimiz var; Veet Naturals Doğal Üzüm Çekirdeği Yağı Tüy Dökücü Krem.

Cilt bakımında üzüm çekirdeği yağı

Üzüm çekirdeği yağıyla zenginleşen ve güçlenen içeriğiyle Veet Naturals Tüy Dökücü Krem, hem kısa sürede acısız olarak tüylerinizden kurtulmanızı, hem de cildinizi nemlendirerek beslemenizi sağlıyor.

Üzüm çekirdeği yağını henüz keşfedemediyseniz, keşfetmenin tam zamanı; çünkü faydaları saymakla bitmez. İçeriğinde bulunan omega 6, dolaşım sistemini düzenler, E vitamini güçlü antioksidan etkisiyle kolesterolü düzenler. Ayrıca aromaterapi masajlarında kullanılan yağdır. Cildi onarıcı etkiye sahip olduğu gibi cildin üstünde ince bir tabaka oluşturarak, cildinizdeki suyun yavaş buharlaşmasını sağlar. Bu da cildin nemlenmesi için çok önemlidir.

Neden tüy dökücü krem?

Tüy dökücü krem, tıraş bıçağına göre cildi tahriş etmeyen, cildin üzerine sürülerek tüylerin yüzeyden dökülmesini sağlayan son dakika kurtarıcılarıdır. Etkisi, tıraş bıçağına göre 2 kat daha uzun sürmekle birlikte Veet Naturals Doğal Üzüm Çekirdeği Yağı Tüy Dökücü Krem, pürüzsüzlükle birlikte cildi besleyip nemlendirerek size ışıl ışıl ve canlı bir cilt sunar.

Siz siz olun hayatın koşturmacası içinde kendinizi ihmal etmeyin, Veet’e göz atıp kendinize en uygun ürünü bularak hayatı bir defile gibi yaşayın!