Tüylerden kurtulun : Tüy dökücü kremlerle ev konforunda tüylerden kurtuluyoruz!

Tüy dökücü kremlerle ev konforunda tüylerden kurtuluyoruz!

Kişisel bakımımızı yapmak ve istenmeyen tüylerden kurtulmak için kendimizi şımartarak güzellik salonlarında tüm günümüzü ve kazandığımızın çoğunu  harcamayı tercih edebiliriz. Ancak gelin yüzleşelim, bu her zaman sürdürülebilecek kadar ekonomik bir seçenek değil.

Eğer siz de bu şekilde düşünüyorsanız, tüy dökücü krem gibi evde basitçe uygulayabileceğiniz bir tüy alma ürünü sizin için doğru cevap olacaktır. Birincisi maliyet farkı şaşırtıcı olacak! Aynı şekilde randevu alma derdi veya tüy alma işlemi sırasında gizlilikle ilgili herhangi bir endişeniz olmadan kendi evinizde uygulama yapmanın da rahatlığı ortada. Son olarak bazı tüy dökücü kremlerin etkisini 5 dakika içinde görmek mümkün, hele ki spontane gelişen romantik bir akşam veya hızlı bir iş gününe hazırlık aşamasındaysanız hazır olabilmek gerçekten harika. Farklı tüy dökücü krem seçeneklerine gelin birlikte bakalım ve pürüzsüz harika bacaklar için yapmanız gerekenleri birlikte bulalım!

Tüy dökücü krem nedir?

Tüy dökücü kremler, tüyleri cilt yüzeyinin hemen altından zayıflatarak kırar. Cildinize sürdüğünüz kremi yıkayarak ya da silerek, acısız ve güvenli bir biçimde tüylerden kurtulabilir, tıraş bıçağına göre çok daha uzun süreli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Bacaklar

Hadi temelden başlayalım! Evden çıkarken her zaman pürüzsüz bacaklara sahip olmanız gerekir; ancak her zaman ağda yapmaya zaman yoktur. Tüy dökücü krem, kapıdan hızla çıkmak için acele ettiğiniz anda sizin için mükemmel bir seçenektir ve size 4 güne kadar pürüzsüzlük sağlar. Ayrıca güzel haber, isterseniz duşta da tüylerinizden kurtulabilirsiniz! Basitçe kremi uygulayın, bir süre bekleyin ve silin ya da suyla yıkayın. Pürüzsüz bacaklara ulaşmak, sabitleyici spreyin saçınıza etki ettiği süre kadar kısa ve hızlı!

Koltuk altı

Koltuk altı, zor bir bölgedir. Bu bölgenin pürüzsüz, temiz ve parlak olması için temkinli olun; ama asla endişe etmeyin! Koltuk altı bölgesine uygun Veet ürünlerinden size uygun olanı seçerekuygulamayı kolayca yapabilirsiniz. Koltuk altı gibi ulaşılması zor ve hassas bölgeler için etkili ve tıraş bıçağından daha uzun süreli sonuçlar istiyorsanız, Veet ürünleriyle istediğiniz sonucu kolaylıkla elde edebilirsiniz.

Bikini bölgesi

Tüy dökücü kremlerin, bikini bölgesi gibi hassas bölgeler için uygun olup olmadığını merak ediyor olabilirsiniz. İyi haber; evet uygun! Doğal olarak bikini bölgesindeki deri, vücudun diğer bölümlerindeki deriye göre çok daha hassas ve tahrişe daha açıktır. Sırf bundan dolayı tüy dökücü kremler, hassas ciltlere uygun olarak formüle edilmiştir. Veet’in hassas ciltlere uygun ürünleri aloe vera gibi besleyici içeriklere sahip olduğundan olası tahrişleri daha en başından önler. Yine de endişeliyseniz, işlemden önce vücudunuzda küçük bir alana (bacağınız gibi) kremi uygulayarak cildinizin tepkisini ölçebilirsiniz.

Yüz

Yüzdeki istenmeyen tüyler çok bilinen bir durumdur; ancak kadınlar tarafından genellikle can sıkıcı bir sorun olarak karşılanır.

Yüz için Veet’in yüz ağda bantlarını kolaylıkla kullanarak yüzünüzde de uzun sureli pürüzsüzlük elde edebilirsiniz.

Tüy dökücü kremler, hızlı, acısız ve uygun maliyetli olmasının yanı sıra evde uygulanabilir harika bir seçenektir. Peki tüylerinizi evde alarak bir sonraki güzellik bakımına, neden gerçekten biraz şımartılmaya ihtiyacınız olduğunda gitmeyesiniz? Son derece uygun maliyetlerle tüylerinizden kurtulurken arta kalan parayla bir sonraki güzellik bakımı deneyiminizde kendinize tüm vücut bir masaj hediyesi bile verebilirsiniz!