Tüylerden kurtulun : Veet Naturals Tüy Dökücü Krem ile Doğanın Dokunuşunu Hissedin

Bacaklarınızı tüm kış boyunca pantolon ve taytların içine hapsettikten sonra, güneş ışınları kendini gösterdiğinde güneşi cildinizde hissetmek ve sıcağın tadını çıkarmak güvenmek harikadır.

Yeni elbisenizde pürüzsüz görünen bacaklarınızla göz kamaştırmak veya denize giderken bikini bölgenizdeki istenmeyen tüylerden kurtulmak istiyor olabilirsiniz. Hazırlanıp dışarı çıkmak için çok aceleniz varsa,ucuzluğu, kolaylığı ve hızlı uygulanabilirliği ile jilet çok cazip olabilir. Her ne kadar çok hızlı bir işlem olsa da bu yöntemi kullanmanın bazı olumsuz tarafları var.

Öncelikle, jilet tüyleri cilt yüzeyinden keser ve pürüzsüzlüğü ve yumuşaklığı daha kısa sürer. Tüyleri jiletle almak çıkan tüylerin uçlarının kalınlaşmasına neden olur. Bu da yeni tüylerin öncekine göre daha kalın görünmesine sebep olur. Özellikle de aceleniz varsa, işlem sırasında jiletle yaralanma veya kesilme riski vardır.

Ağda bantları başta biraz daha fazla zaman alıyor gibi gelse de uzun vadede daha etkilidir çünkü tüyleri kökünden alır ve böylece yeniden uzamaları daha uzun sürer. Tüyler zaman içinde, önceki işlemlere göre daha ince olarak çıkar. Sir ağda bantları vücudunuzun pek çok bölgesi için harika bir tüy alma yöntemidir; pek çok farklı şekilde ve boyutta üretildiğinden bacaklar, koltuk altı, bikini bölgesi veya hatta yüzünüz için bile kullanılabilir! Soğuk ağda bantlarının evde kullanımı kolaydır ve geniş bölgelerdeki tüylerden çok hızlı şekilde kurtulabilirsiniz. Bantlar pratik kullanım sağladığından dağınıklık yaratmaz.

Tıraş veya ağda size göre değilse, hepsinden acısız bir yöntem olan tüy dökücü kremlere bir şans verebilirsiniz. Krem, uygulama yapmak istediğiniz tüylü bölgeye sürüldükten sonra tüylerdeki keratin proteinlerini çözerek bunları jelimsi bir maddeye dönüştürür ve böylece kremi çıkarırken tüyler cildinizden kolayca kopar! Kremi uyguladıktan sonra etki etmesini beklerken, başka işlerinizi yapabilirsiniz, örneğin dişlerinizi fırçalayabilirsiniz!

Veet Naturals™ Tüy Dökücü Kremin Doğal shea yağları ile zenginleştirilen çeşidi bulunmaktadır. Krem nazik şekilde tüyleri köküne yakın şekilde alarak sadece 3 dakikada cildi gözle görülür parlaklığa ve ışıltıya kavuşturur. Diğer yandan içeriğindeki doğal maddeler cildin beslenmiş, nemlenmiş ve dokunulası yumuşaklıkta olmasını sağlar.

Eğer hala kullanmadıysanız, bir sonrakinde yeni şeyler deneyebilirsiniz.