Tüylerden kurtulun :Yüzünüzdeki istenmeyen tüyler

Yüzünüzdeki istenmeyen tüylerden bir çırpıda kurtulmak, kızlar arasında bir sır! Veet'le dünyaya kendinden emin bir yüzle bakın, dokunulası yumuşaklık düzenli güzellik rutininizin bir parçası olsun. Veet'in yüz bölgesi için epilasyon ürün dizisi kaşlar, dudaküstü ve çene gibi küçük ve hassas bölgeler için idealdir.

  • Yüzünüzdeki tüylerden kurtulmanın hızlı ve acısız yolunu arıyorsanız, Veet Yüz Bölgesi İçin Tüy Dökücü Krem tam size göre. Tüylerin köküne yaklaşarak etki eder ve bir haftaya kadar pürüzsüzlük sunarken yüzünüzün narin cildini de nemlendirir.
  • Veet Hassa Ağda & Bakım'la uzun süren güzellik elde edebilirsiniz. Cilt tipiniz ne olursa olsun, yüzdeki istenmeyen tüyleri almak için özel olarak geliştirilen, kollay kullanımlı tüp ile tam istediğiniz yere, tam gereken kadar ağda uygulayabilirsiniz.
  • Yüzünüz için Veet ağda bantlarını kullanmak öyle kolay ki! Özel EasyStrip™ kavrama şeridi sayesinde tek hareketle dört haftaya kadar süren pürüzsüzlük elde edebilirsiniz. Kısa tüylerde bile etkili - üstelik, düzenli kullanımla tüyleriniz daha seyrek, daha ince ve daha yumuşak olacak.
  • Hassas bir cildiniz varsa hassas ciltler için yüz ağda bandını deneyin. Bu ürün, hassas cilde faydalarıyla bilinen Badem Yapı ve E Vitamini ile özel olarak formüle edildi.


Yüzünüzdeki istenmeyen tüylerden kurtulmak Veet ile kolaydır, ama burası hassas bir bölge olduğundan, cildiniz pürüzsüz güzellikte ve yumuşacık olması için şu ipuçlarına uymanızı öneriyoruz.

  • Kullanmadan önce, uygulama yapacağınız bölgenin küçük bir kısmında ürünü test edin. Ürünü kullanma talimatlarına tamamen uygun olarak uygulayın, 24 saat içinde herhangi bir olumsuz reaksiyon görmezseniz ürünü kullanabilirsiniz.
  • En iyi sonuç için, Veet kullanmadan önce cildinizin kuru ve temiz olduğundan emin olun.
  • Cildinizin pürüzsüz güzelliğini korumak ve tahrişten kaçınmak için tüylerinizi aldıktan sonra en az 24 saat parfümlü ürünler (mesela nemlendirici) kullanmayın, yüzmeyin, güneşlenmeyin ve solaryuma girmeyin.