Veet Sensitive Touch ile Tatil Öncesi Son Dokunuşlar

Veet Sensitive Touch ile Tatil Öncesi Son Dokunuşlar

Tatil sezonu yaklaşırken, ülkedeki tüm kadınlar biraz güneş altında rahatlamak için gündelik kaçamaklara hazırlanıyor. Günü plajda geçirmeyi düşünürken, yola çıkmadan önce düşünmeniz gereken çok şey var. Hangi kıyafetlerinizi alacaksınız? Yeni bir şey almanız gerekiyor mu? Tatilde mükemmel görünmek için hangi kozmetik ürünlerine ihtiyacınız var?

Elbiselerden ayakkabılara ve tabii ki topuklu ayakkabılara, duş jelinden şampuana kadar tüm temel ihtiyaçlarınız yanınızda olmalı. Ayrıca güneş kremi, deodorant, diş macunu ve belki biraz da makyaj malzemesi almayı düşünebilirsiniz.

Tatildeyken İstenmeyen Tüylerden Nasıl Kurtulmayı Düşünüyorsunuz?

  • Yola çıkmadan önce bacaklarınıza ağda yapabilirsiniz ve birkaç hafta pürüzsüz bacaklara sahip olacağınızı bilmenin verdiği güvenle tatil boyunca içiniz rahat olur. Peki ya uğraşması daha zor olan bölgeler ne olacak? Örneğin, bikini bölgenizdeki tüyleri yola çıkmadan alsanız bile, bir yeri atlamanız halinde utanç yaşamamak için hazırlıklı olmalısınız. Bikininizi giydikten sonra birkaç tane tüy kaldığını fark etmek istemezsiniz. Görünümünüz ile mutlu ve özgüvenli hissetmek istiyorsanız, yeni Veet Sensitive Touch™ Tıraş Makinesini valizinizden eksik etmeyin, zor durumda kalmayın!

Veet Sensitive Touch Tıraş Makinesi Hangi Bölgede Nasıl Kullanılır?

  • Kullanımı kolay bu tıraş makinesi ile istenmeyen tüylerden çıktıkları gibi kurtulabilirsiniz. Kesici bıçakları doğrudan ciltle temas etmediği için kesiklere yol açmadan mükemmel sonuç sağlar.  Tüyleri tıraş* etmek isterseniz, daha yakın bir tıraş için hassas bölgeler için tasarlanmış düzeltme tarağı olmadan kullanın. Tüylerin hepsini aynı boya getirmek istiyorsanız, uygun olan düzeltme tarağını tarağı kullanın. İşiniz bittiğinde, bıçakta kalan tüyleri temizleme fırçası ile temizleyin, cihazı torbasına koyun ve kaldırın!
  • Bikini bölgesine de uygun olan bu tıraş makinası iki türlü kullanılabilir. Ürün paketinde iki başlık ve iki tarak yer almaktadır: büyük başlık bikini bölgesi, bacak ve koltuk altı için, çift taraflı başlık ise kaşlar için kullanılır. Kaşlarda kullanmak için başlığı değiştirin ve 2mm veya 4mm olmak üzere iki tarafı olan düzeltme tarağının kesmek istediğiniz uzunluğa en uygun olan tarafını kullanın. Cihazı kaşlarınızın üzerinde hareket ettirdiğinizde tüm kaşları aynı uzunlukta kesecektir. Bikini bölgesinde olduğu gibi tarak takmadan cihazı kullanarak istenmeyen tüyleri alabilirsiniz.

Bu tıraş makinesi hem çok kullanışlı hem de çantanızda neredeyse hiç yer kaplamaz; bu yüzden yanınızdan ayırmanız için hiçbir sebep yok! Güneş kreminizi de almayı unutmayın!

 

 

*Yasal Uyarı: Tüyleri 0,5mm uzunlukta keser.